На Хмельниччині розпочато продаж прав оренди на земельні ділянки с/г призначення державної власності
На Хмельниччині наприкінці 2014 року відбулися перші відкриті земельні торги щодо продажу права оренди земель сільськогосподарського призначення державної власностіНа Хмельниччині розпочато продаж прав оренди на земельні ділянки с/г призначення державної власності
На Хмельниччині наприкінці 2014 року відбулися перші відкриті земельні торги щодо продажу права оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності. 23 грудня 2014 року було реалізовано право оренди на земельну ділянку загальною площею 52,22 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Ходоровецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.Організатором проведення земельних торгів виступило Головне управління Держземагентства у Хмельницькій області, а виконавцем – ЗАЦ «Карат».

У ході конкурентних земельних торгів ціна річної орендної плати зросла у 3 рази в порівнянні зі стартовою ціною, таким чином вартість оренди із 30,74 тис. грн. збільшилась до 93,15 тис. грн., що становить 12,12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Вже 3 лютого 2014 року в Головному управлінні відбудуться наступні земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 68,93 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Ходоровецької сільської ради Кам’янець-Подільського району. Стартова ціна орендної плати на даний наділ становить 44,06 тис. грн, повідомляється на сайті управління Держземагентства.

На даний час Головним управлінням укладено договора на підготовку 78 лотів орієнтовною площею 2027 га, право оренди яких буде реалізовано на земельних торгах у формі аукціону.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього