На Хмельниччині розслідується нещасний випадок з працівником ДП МОУ «ВОЄНКОНВЕРС-43»

На Хмельниччині розслідується нещасний випадок з працівником ДП МОУ «ВОЄНКОНВЕРС-43»
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Хмельницькій області розслідується нещасний випадок із важким наслідком, що стався з начальником дільниці ДП МОУ «Воєнконверс-43»На Хмельниччині розслідується нещасний випадок з працівником ДП МОУ «ВОЄНКОНВЕРС-43»
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Хмельницькій області розслідується нещасний випадок із важким наслідком, що стався з начальником дільниці ДП МОУ «Воєнконверс-43».

За попередніми даними, 15 жовтня працівник підприємства під час роботи на дільниці №3 (с. Івашківці), в щитовій споруди №34, був уражений електричним струмом. Згідно медичного висновку про важкість виробничих травм потерпілий отримав: високовольтну електротравму, опіки електричним струмом голови, тулуба, сідниць, верхніх кінцівок, опіковий стан важкого ступеню.

Комісія спеціального розслідування встановить причини і обставини, що призвели до даного нещасного випадку.

За невчасне повідомлення про настання нещасного випадку на виробництві теруправлінням Держгірпромнагляду притягнуто до адміністративної відповідальності керівника підприємства, який порушив п. 37 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Залишити відповідь