На Хмельниччині розташований другий по величині у Європі природний парк
Єдина територіальна система – це екомережа. В Україні її почали розробляти більше п’ятдесяти науковців ще у 2005-му. Збереження ландшафтів, тваринного та рослинного світів та їх переміщення – цьому сприятиме екологічна мережа. Аби вона запрацювала, еклоги докладають чимало зусиль: створюють карти-схеми так званих коридорів, які в подальшому перейдуть у формування екомережі.На Хмельниччині розташований другий по величині у Європі природний парк
Єдина територіальна система – це екомережа. В Україні її почали розробляти більше п’ятдесяти науковців ще у 2005-му. Збереження ландшафтів, тваринного та рослинного світів та їх переміщення – цьому сприятиме екологічна мережа. Аби вона запрацювала, еклоги докладають чимало зусиль: створюють карти-схеми так званих коридорів, які в подальшому перейдуть у формування екомережі.

Ряд науковців та спеціалістів з Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Львова вперше зібралися на засіданні координаційної ради. Говорили про створення екологічної мережі у нашій області. Вже й кошти виділили у розмірі майже сто тисяч. Перший етап – це складання схеми-карти.

З урахуванням усіх робіт та розробок хмельницьких науковців, створена карта з трьома коридорами екомережі. Керівник роботи Олександр Кагало зазначає – Хмельниччина багата природніми ресурсами. На наших землях розташований другий по величині у Європі природний парк. Узгодження усіх кордонів дасть
можливість приступити до другого етапу мережі – його відтворення.

Як повідомляє «Ексклюзив», з часом в планах створити окрему екомережу Хмельницького. Тоді на законному рівні буде ще одна перепона забудови у зелених зонах міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього