На Хмельниччині рятувальники цілодобово допомагають водіям буксирувати автомобілі зі снігових заметів (ВІДЕО)1 лютого о 2:15 на пункт зв’язку ДСНС у Деражні надійшло повідомлення про те, що на ділянках автодоріг м. Деражня – с. Зяньківці та м. Деражня – с. Яблунівка у снігових заметах застрягли автомобілі.1 лютого о 2:15 на пункт зв’язку ДСНС у Деражні надійшло повідомлення про те, що на ділянках автодоріг м. Деражня – с. Зяньківці та м. Деражня – с. Яблунівка у снігових заметах застрягли автомобілі.

До місця виклику прибули рятувальники та за допомогою автомобіля підвищеної прохідності відбуксирували автомобіль швидкої медичної допомоги, автомобіль «Mitsubishi L-200», «Volkswagen T5» та «Audi A6» на розчищену ділянку дороги.

О 4:00 рятувальники 30-го державного пожежно-рятувального поста смт. Закупне Чемеровецького району відбуксирували 4 автомобілі в с. Івахнівці.

О 6:14 на пункт зв’язку 27-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Солобківці – Нова Ушиця поблизу с.Майдан Олександрівський 4 автомобілі потрапили у сніговий замет. Рятувальники відбуксирували 2 молоковози та 2 легкових автомобілі на безпечну ділянку дороги.

Цього ж дня о 8:00 на пункт зв’язку 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Городок надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Городок – Чемерівці в районі станції Лісоводи у сніговий замет потрапила група автомобілів, які рухались в напрямку смт. Чемерівці. Рятувальники надали допомогу водіям у буксируванні 3 автомобілів із снігового замету на розчищену ділянку дороги. Крім того, на даній ділянці дороги було організовано чергування особового складу підрозділу для оперативного реагування під час виникнення заторів автотранспорту.

Керівництвом Головного управління ДСНС у Хмельницькій області прийнято рішення встановити мобільний пункт обігріву неподалік проблемних ділянок на автодорозі Городок – Чемерівці, аби водії мали змогу звернутися за допомогою, зігрітися гарячим чаєм та відпочити.

О 9:04 на пункт зв’язку 35-го державного пожежно-рятувального поста смт. Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району надійшло повідомлення про те, що за межами с. Нефедівці Кам’янець-Подільського району в сніговому заметі застряг пасажирський автобус. Рятувальники відбуксирували автобус з снігового замету на безпечну ділянку дороги.

Вже о 14:39 рятувальники Староушицького підрозділу ДСНС надали допомогу у буксируванні автомобіля швидкої допомоги, що потрапив у сніговий замет на території лікарні №3 в смт. Стара Ушиця. Подальше чергування автомобіля швидкої допомоги здійснювалося на базі 30-го державного пожежно-рятувального поста.

Цього ж дня до надання допомоги водіям залучалися рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області на автомобілі САРМ-В, які на відрізку на автодорозі поблизу с.Видрові Доли з снігового замету відбуксирували легковий автомобіль «Volkswagen».

Вже о 18:30 рятувальники 30-го державного пожежно-рятувального поста здійснили буксирування автомобіля, цим самим відновили рух транспортних засобів в напрямку с. Гусятин Чемеровецького району.

О 20:55 на пункт зв’язку 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Чорний Острів надійшло повідомлення про те, що на автошляху поблизу с. Захарівці Хмельницького району в напрямку с. Наркевичі утворився автомобільний затор. Рятувальники відбуксирували автомобіль, що застряг, на безпечну ділянку дороги та відновили рух транспортних засобів.

О 22:50 на автодорозі поблизу с.Рудка Дунаєвецького району внаслідок несприятливих погодних умов в сніговий замет потрапив автомобіль швидкої допомоги. Рятувальники 33-го державного пожежно-рятувального поста смт. Смотрич за допомогою автомобіля підвищеної прохідності відбуксирували карету швидкої із снігового замету.

2 лютого о 1:55 на пункт зв’язку 34-го пожежно-рятувального поста смт. Стара Синява надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Олексіївка в сніговому заметі застряг мікроавтобус, в якому знаходиться 18 чоловік. Негайно на місце події прибули рятувальники, які за допомогою автомобіля підвищеної прохідності відбуксирували транспортний засіб із снігового замету на розчищену ділянку дороги.

О 3:59 на пункт зв’язку 1-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в м. Хмельницькому на пров. Нагірний 9 у сніговому заметі застряг автомобіль швидкої медичної допомоги.

Рятувальники невідкладно відбуксирували карету швидкої на розчищену ділянку дороги.

О 4:00 рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини надавали допомогу водіям 2 легкових автомобілів та швидкої допомоги, які застрягли у сніговому заметі між м. Деражня та с. Зяньківці.

Загалом, до рятувальних робіт за добу було залучено 57 чоловік особового складу підрозділів Головного управління та 27 одиниць спецтехніки. Зі снігових заметів звільнено 116 людей та 36 транспортних засобів, з них 2 вантажівки, 5 автомобілів швидкої медичної допомоги, 2 автобуси та 27 легкових автомобілів.ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього