На Хмельниччині рятувальники евакуювали чоловіка, який впав із висоти на новобудові
1 липня об 11:34 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на вул. Уральська, 14 у м. Кам’янець-Подільському необхідно надати допомогу постраждалій людині. Зателефонував черговий швидкої медичної допомоги, який додатково повідомив, що потрібно опустити з третього поверху новобудови 58-річного чоловіка, який у результаті падіння отримав перелом ноги.На Хмельниччині рятувальники евакуювали чоловіка, який впав із висоти на новобудові
1 липня об 11:34 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на вул. Уральська, 14 у м. Кам’янець-Подільському необхідно надати допомогу постраждалій людині. Зателефонував черговий швидкої медичної допомоги, який додатково повідомив, що потрібно опустити з третього поверху новобудови 58-річного чоловіка, який у результаті падіння отримав перелом ноги.

Отримавши сигнал, черговий караул швидко виїхав за вказаною адресою та за допомогою рятувальної мотузки та драбин опустив чоловіка. Після надання невідкладної допомоги рятувальники винесли потерпілого на ношах до карети швидкої та передали медикам.

Наразі чоловік знаходиться на стаціонарному лікуванні в Кам’янець-Подільській центральній районній лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього