На Хмельниччині рятувальники ліквідували пожежу торфу
17 серпня в с. Масівці Хмельницького району виникло пожежа торфу на відкритій території.На Хмельниччині рятувальники ліквідували пожежу торфу
17 серпня в с. Масівці Хмельницького району виникло пожежа торфу на відкритій території.
Негайно до місця виклику прибули рятувальники та вогнеборці, які пожежу площею 500 кв. м ліквідували. До ліквідації пожежі були задіяні: техніка, пристосована для підвезення води, та трактор місцевого жителя. Нещасних випадків на пожежі не було. Ймовірна причина пожежі – самозаймання торфу, повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.
Торф має здатність залягати на глибині до десяти метрів від поверхні землі, а отже, горіння може тривати, не привертаючи до себе уваги, впродовж тривалого часу. Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області закликає населення бути обережним та не перебувати поряд з небезпечними місцями, адже торф\’яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий ґрунт людей і техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 6-8 і більше метрів. У цих ділянках після вигорання зберігається висока температура, тому людина, провалившись, може загинути.
Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі в екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього