На Хмельниччині рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву та перевірили їх готовність
Встановлення таких наметів забезпечить ефективне реагування на можливі надзвичайні ситуації, спричинені складними погодними умовамиНа Хмельниччині рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву та перевірили їх готовність
5 вересня рятувальники 3-го державного пожежно-рятувального загону розгорнули намет мобільного пункту обігріву, який знаходиться на території 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з охорони м. Нетішин. У наметі, який почне функціонувати під час сильних морозів, є теплогенератор, буржуйка, гарячий чай, ліжка для відпочинку та продукти харчування. Встановлення таких наметів забезпечить ефективне реагування на можливі надзвичайні ситуації, спричинені складними погодними умовами, повідомляють на сайті ДСНС України в області.
Кількома днями раніше на території місцевого пожежно-рятувального підрозділу старокостянтинівські рятувальники розгорнули подібний намет та перевірили його комплектність.

На Хмельниччині рятувальники розгорнули мобільні пункти обігріву та перевірили їх готовність
Подібні заходи відбулися у всіх підрозділах рятувальної служби області. Працівники ДСНС під час зимових снігових опадів та низьких температур щодоби чергуватимуть у наметах та проводитимуть роз’яснювальну роботу з людьми, а також, за необхідністю, надаватимуть психологічну допомогу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього