На Хмельниччині рятувальники закликають не ризикувати своїм життям у купальську ніч
За давнім звичаєм в ніч з 6 на 7 липня святкується Івана Купала – одне із самих веселих слов’янських свят.На Хмельниччині рятувальники закликають не ризикувати своїм життям у купальську ніч
За давнім звичаєм в ніч з 6 на 7 липня святкується Івана Купала – одне із самих веселих слов’янських свят. Особливо це свято любить молодь за можливість весело і цікаво провести літню ніч.
Проте, не завжди веселощі біля води закінчуються щасливо. Масові гуляння біля річок та озер подекуди супроводжуються і вживанням «зігріваючих» напоїв. Ігноруючи правила поведінки на воді, купаючись в необладнаних для цього місцях та вживаючи «допінг» люди, самі цього не усвідомлюючи, піддають великому ризику своє життя та здоров’я.
Тільки за два з лишком тижні повноцінного купального сезону в державі вода забрала життя 239 людей, серед яких 21 дитина, а на Хмельниччині 12 людей вкоротили собі віку через водну стихію.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій переконливо радить громадянам не ризикувати своїм життям заради розваги. Дотримуйтесь правил поведінки на воді. Купайтеся тільки у встановлених місцях, не вживайте алкоголю перед купанням та не залишайте дітей без нагляду. Бережіть себе, повідомляє ГУДСНС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього