На Хмельниччині самогонщик злив у річку близько тисячі літрів браги
Утилізація речових доказів відбулась через трубу, яку чоловік вивів з власного господарства у річку, що протікає поряд.На Хмельниччині самогонщик злив у річку близько тисячі літрів браги
Утилізація речових доказів відбулась через трубу, яку чоловік вивів з власного господарства у річку, що протікає поряд.
У рамках розслідування одного із кримінальних проваджень, яке напряму не стосується фігуранта, за рішенням Ізяславського районного суду, на його господарстві правоохоронці повинні були провести обшук. Про це повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Варто сказати, що господар обгородився високим парканом і тривалий час не відчиняв. У цей час в повітрі з’явився різкий запах браги, а на річці, яка протікає поряд — велика біла пляма. Як згодом з’ясували поліцейські, з власного господарства чоловік вивів у річку трубу, через яку поспіхом злив близько тисячі літрів браги.
Чоловік раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за заборонені види господарської діяльності. От і цього разу у нього вилучили апарат для виготовлення горілки в домашніх умовах. Так що злісному правопорушнику вкотре доведеться відповідати перед законом за самогоноваріння.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього