На Хмельниччині СБУ затримала на хабарі чиновника Держгеокадастру
Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі чиновника управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.На Хмельниччині СБУ затримала на хабарі чиновника Держгеокадастру
Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі чиновника управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

Головний спеціаліст відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення через посередника вимагав 64 тисячі гривень у місцевої мешканки за надання у власність восьми гектарів землі для ведення господарства.

Наприкінці лютого жінка на вимогу посередника передала 20 тисяч гривень нібито для підготовки необхідної документації, а згодом мала сплатити основну частину хабара.

1 березня правоохоронці затримали здирників після отримання чергового «траншу» у розмірі 44 тисячі гривень.

Чиновнику разом із спільником оголошено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Також співробітники Управління СБ України в Хмельницькій області спільно з поліцією задокументували факт пропозиції 600 доларів хабара начальнику
Державної фінансової інспекції регіону від директора одного з місцевих підприємств. Гроші пропонувалися за приховування махінацій з державними коштами, що були виявлені під час проведення ДФІ зустрічної звірки документів підприємства.

Відкрито кримінальне провадження, підприємцю оголошено про підозру за ч. 3 ст. 369 (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього