Село Комини, що на Ізяславщині. Саме сюди після звільнення з в’язниці повернувся 44-річний ґвалтівник

На Хмельниччині селяни розправилися з гвалтівникомНа Хмельниччині селяни розправилися з гвалтівником
Село Комини, що на Ізяславщині. Саме сюди після звільнення з в’язниці повернувся 44-річний ґвалтівник. До своєї домівки його прийняла ця місцева мешканка. Вона надала чоловікові прихисток, а той, в свою чергу, допомагав їй по господарству.

Щоправда, місцеві мешканці геть не хотіли, аби колишній арештант жив у Коминах. Люди остерігалися маніяка та боялися ходити рідним селом.

Вигнати в’язня із села вирішило троє місцевих хлопців. Спершу молодики ввічливо поговорили з 44-річним чоловіком, коли ж до того не виконав їхніх вимог виїхати із села – взялися до жорстокої розправи. Озброїлися дерев’яними палицями, увірвалися в будинок та накинулися на ґвалтівника.

Як виявилося, напередодні молодики щось святкували, тож на момент вбивства усі троє перебували в алкогольному сп’янінні. Найстаршому чоловіку – 25 років. І він раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Молодим хлопцям оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 115 «Умисне вбивство». Підозрюваним «світить» від 10 до 15 заґратованих років або ж довічне ув’язнення. Поки що слідство триває.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього