На Хмельниччині селянина оштрафували за самовільне використання земельної ділянки
За результатами перевірки фактів встановлено, що мешканець села Жовтневе Красилівського району використовує самовільно земельну ділянку в порушення ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.На Хмельниччині селянина оштрафували за самовільне використання земельної ділянки
Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області під час перевірки фактів, викладених у зверненні мешканця с.Жовтневе Красилівського району стосовно можливих порушень вимог природоохоронного законодавства в частині використання земельної ділянки його односельчанами, з виїздом на місце, було проведено обстеження земельної ділянки.
За результатами перевірки фактів встановлено, що один з мешканців цього ж села Жовтневе використовує самовільно земельну ділянку в порушення ст..53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що на нього було накладено штраф та внесено припис щодо усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства. Про це йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.
До відома: стаття 53-1 КУпАП. Самовільне зайняття земельної ділянки. Самовільне зайняття земельної ділянки – тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до п\’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,