На Хмельниччині шахрай виманював гроші, представляючись губернатором

На Хмельниччині шахрай, представляючись головою обласної адміністрації, намагався виманити у впливових бізнесменів гроші на АТО.На Хмельниччині шахрай виманював гроші, представляючись губернатором
На Хмельниччині шахрай, представляючись головою обласної адміністрації, намагався виманити у впливових бізнесменів гроші на АТО.
Упродовж вчорашнього дня до чотирьох керівників потужних підприємств Хмельницького на стаціонарні та мобільні телефони зателефонував чоловік, який, назвавшись іменем губернатора, почав вимагати у них чималі гроші начебто для потреб АТО. Комусь «високопосадовець» озвучував суму у 10 тисяч гривень, комусь у 15 тисяч, натякаючи, що це справа державного значення.
Проте шахрай, намагаючись скористатися впливовістю чиновника, не врахував, що усі директори підприємств знайомі з високо посадовцем та знають його голос. Тож поживитися зловмисникові так і не вдалося.
За даним фактом шахрайства в обласній поліції уже порушили кримінальне провадження. Наразі опитують директорів підприємств, аби з’ясувати усі деталі дзвінків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього