На Хмельниччині шахрайки виманили у пенсіонерки майже 12 тисяч
Шахрайки повідомили 80-річній пенсіонерці, що найближчим часом грошовою одиницею в Україні буде євро і погодились допомогти потерпілій в обміні її заощаджень.На Хмельниччині шахрайки виманили у пенсіонерки майже 12 тисяч
23 березня до Дунаєвецького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Балин невідомі особи, видаючи себе за соціальних працівників, шахрайським шляхом заволоділи коштами 80-річної пенсіонерки.
Правоохоронці, які виїхали на місце події, встановили, що в обідню пору до потерпілої прийшли дві жінки, які представились соціальними працівниками. Шахрайки одразу увійшли в довіру і почали цікавитись проблемами, які турбують стареньку. В ході розмови жінки розповіли господині, що зараз в країні розпочинається грошова реформа і найближчим часом грошовою одиницею нашої держави буде євро.
Почувши таку новину, пенсіонерка почала перейматися, що через свій вік та стан здоров’я вона не в змозі поїхати до райцентру та обміняти гроші. Тоді псевдосоцпрацівниці запропонували їй допомогу. Довірлива бабуся віддала шахрайкам 11 500 гривень, а ті пообіцяли привезти їй наступного дня близько 400 євро.
Коли пенсіонерка розповіла своїй доньці, як їй «допомогли» соціальні працівники, та відразу ж звернулася з заявою до працівників поліції.
На даний час з’ясовуються всі обставини події, відомості про яку внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, йдеться у повідомленні СК ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього