На Хмельниччині школяр допоміг затримати злочинців
Учень 5-го класу Осламівської загальноосвітньої школи, що на Хмельниччині, Богдан Березюк допоміг своєму батькові-поліцейському затримати двох розшукуваних зловмисників.На Хмельниччині школяр допоміг затримати злочинців
Десятирічний хлопчик ще з дитячого садка мріяв піти стопами тата, який працює у Віньковецькому відділенні поліції. Не полишив свою мрію і у школі, приділяючи велику увагу навчанню, розв‘язуванню головоломок та фізичному загартуванню.
Як розповів батько Богдана Володимир Березюк, син завжди з цікавістю слухав всі його розповіді про буденну роботу — де вчинили крадіжку, кого затримали, кого розшукують. Нерідко, коли під час розслідувань правоохоронці робили подвірні обходи або ж у пошуках злочинців прочісували ліси чи поля довкола рідного села школяра, Богдан сам викликався допомагати їм. Тож, коли Віньковецький районний суд Хмельницької області оголосив у розшук двох підсудних, які підозрювались у вчиненні крадіжок майна селян і переховувались тривалий час від правосуддя, Богдан із захопленням приглядався до усіх підозрілих осіб у своєму селі, доки одного дня, катаючись на велосипеді, не помітив підозрюваних. Переконавшись, що це точно розшукувані, він прослідкував за ними та повідомив про це тата і працівників поліції.
Зловмисників, якими виявилися батько і син, затримали. Чоловіки ховалися у лісовій землянці, а вночі час від часу непомітно навідувалися до села за харчами, йдеться у повідомленні ГУ НП у Хмельницькій області.
начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин, дізнавшись про сміливі дії десятирічного хлопчика, оголосив йому подяку за допомогу правоохоронцям. За дорученням керівника обласного управління Національної поліції його заступник Володимир Марчук завітав до школи, де навчається Богдан Березюк, та на шкільних зборах вручив йому лист подяки і пам‘ятні подарунки.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на