На Хмельниччині шукатимуть можливість допомогти виробникам хліба
Сімнадцятого березня міський голова Михайло Сімашкевич спільно з представниками депутатського корпусу міської ради відвідав одне з найпотужніших підприємств виробництва хліба та хлібобулочних виробів \”Український кристал”.На Хмельниччині шукатимуть можливість допомогти виробникам хліба
Сімнадцятого березня міський голова Михайло Сімашкевич спільно з представниками депутатського корпусу міської ради відвідав одне з найпотужніших підприємств виробництва хліба та хлібобулочних виробів \”Український кристал”.

\”Підвищення плати за електроенергію та газ безпосередньо вплинуло й на ціну одного з основних продуктів для населення – хліб. З острахом очікуємо чергового здорожчання енергоносіїв”, – зізнається директор \”Українського кристалу” Володимир Юр’єв.

\”Намагаємося утримувати ціну як можемо, розуміючи, що населенню досить складно, але без державної підтримки це робити досить важко. Вперше за всі роки роботи в цій галузі зіштовхнулися з тим, що люди в магазинах все частіше просять продати четвертинку хліба. Наше підприємство пече соціальний хліб і за останні декілька місяців його замовлення збільшилося на декілька відсотків” – розповів Володимир Васильович.

Та попри окремі складнощі підприємство працює якісно та високоефективно. В цьому і мали можливість переконатися представники влади, яким продемонстрували процес виробництва хлібобулочних виробів: починаючи від того як здійснюється зважування тіста і завершуючи тим, як нарізають та пакують хліб.Як розповіла учасникам виїзного засідання технолог Тетяна, у хліб, який виготовляють на їхньому підприємстві не додають добавок, тому продукцію можна вважати екологічно чистою.

\”Кожного тижня у нас запланований виїзд на підприємство, яке працює на території міста,щоб ознайомитися з виробництвом, вислухати проблеми, які є та подумати чим можна допомогти . Сьогодні на сесії міськради було порушено дуже важливе питання – здорожчання хліба. На прикладі цього виробництва ми побачили, що є ряд проблем, які неможливо вирішити на місцевому рівні, тому будемо звертатися до обласних та державних органів влади. В свою чергу будемо думати як зробити резервні запаси зерна, шукатимемо підтримки в сільськогосподарських виробників, бо питання вкрай важливе на сьогодні для наших жителів ” – підсумував результати робочого виїзду міський голова Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього