На Хмельниччині шукають крадіїв оливи
Лиходії зазіхнули на майно «Ветсанзаводу», розташованого на околиці села Нижні Вовківці. Цікавило злочинців не сировина заводу – роги і копита, і не продукція – ґрунтова суміш , а компресорна олива.На Хмельниччині шукають крадіїв оливи
Лиходії зазіхнули на майно «Ветсанзаводу», розташованого на околиці села Нижні Вовківці. Цікавило злочинців не сировина заводу – роги і копита, і не продукція – ґрунтова суміш , а компресорна олива.

Мастило зберігалось у цистерні на території заводу під охороною. Охоронці зловили гаву і не вгледіли коли та як злодії з цистерни зцідили 400 літрів оливи. Завдавши збитків на 16 тисяч гривень.

Лиходії зазіхнули на майно «Ветсанзаводу», розташованого на околиці села Нижні Вовківці. Цікавило злочинців не сировина заводу – роги і копита, і не продукція – ґрунтова суміш , а компресорна олива. Мастило зберігалось у цистерні на території заводу під охороною. Охоронці зловили гаву і не вгледіли коли та як злодії з цистерни зцідили 400 літрів оливи. Завдавши збитків на 16 тисяч гривень, як повідомляє \”Поділля-центр\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього