ВІДЕО: як поліція відпустила діда-педофіла Дітей із неблагополучних сімей 64-річний пенсіонер розбещував щонайменше два роки поспіль.ВІДЕО: як поліція відпустила діда-педофіла У Хмельницьку розгорівся скандал зі знайденою флешкою з відео, де пенсіонер займається сексом з неповнолітніми дівчатами. Флешку передали поліцейським, які спочатку знайшли збочинця, а потім – відпустили.

Знайшов флешку хмельничанин, який відпочивав у кафе. Зі знахідкою він одразу пішов до прокуратури, але у відповідь почув, що йому краще звернутися до поліції.

\”На цій флешці було безпосередньо зображено фотографії неповнолітніх дітей, а також було відео з цими дітьми. На одному із записів був відзнятий статевий акт із неповнолітньою дитиною\”, – розповідає Віктор, який знайшов флешку.

Дітей із неблагополучних сімей 64-річний пенсіонер розбещував щонайменше два роки поспіль. Дівчатам представлялвся \”Льоліком\” і за кожну зустріч платив їм по 50 гривень.

\”З ним мене познайомила сестра. Я поїхала до нього додому, він налив мені вина і я випила. Потім він роздягнув мене, але спершу в нас не було статевого акту, був другого, третього разу\”, – розповідає жертва педофіла Ліза.

Збочинцем виявися Олег Моцний (на фото), який прописаний у Кам’янець-Подільському, але часто буває у Хмельницькому. Саме там його і затримали місцеві поліцейські, але потім відпустили. У розмові з журналістами \”Надзвичайних новин\” правоохоронці заперечують, що саме вони дали педофілу можливість втекти.

ВІДЕО: як поліція відпустила діда-педофіла
На запитання журналістів \”Надзвичайних новин\” начальник слідчого відділу Хмельницького відділу поліції Олег Алексєєв дав такі відповіді:

\”- Даний громадянин затриманий не був, а перевозили його у Кам\’янець-Полільський для проведення слідчих дій.

– І де він дівся потім?

– Ще раз вам кажу: він затриманий не був.

– Тоді на підставі чого його перевозили в Кам’янець-Подільський міський відділ?

– Для проведення слідчих дій.

– І де він дівся після цього?

– Ще раз говорю, він затриманий не був.

– То куди ж він подівся? Він же зник з автомобіля.

– Людина мала право пересуватися після його опитування\”.

Після втручання журналістів поліцейські все ж таки побачили в діях своїх колег непрофесіоналізм і розпочали службову перевірку. Тепер з\’ясовують, хто із правоохоронців відпустив педофіла.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього