На Хмельниччині сільського голову оштрафували за саботаж мобілізації
У Полонському районі за саботаж мобілізації сільського голову притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 510 гривень.На Хмельниччині сільського голову оштрафували за саботаж мобілізації
У Полонському районі за саботаж мобілізації сільського голову притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували на 510 гривень. Як повідомив головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами та оборонної і мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, є чимало фактів, коли окремі керівники територіальних громад перешкоджають виконанню мобілізаційного процесу.
Зокрема, вони не сприяють працівникам військового комісаріату та не забезпечують оповіщення військовозобов’язаних громади. Не меншає в районі і тих, хто намагається ухилитися від отримання повісток. Таким громадянам загрожує адміністративна або навіть кримінальна відповідальність, – підкреслили у військкоматі.

На сьогодні Полонський район виконує план мобілізації лише за допомогою Шепетівського району та Шепетівки, – йдеться на сайті райдержадміністрації. Нагадаємо, цього тижня в Україні стартує шоста хвиля мобілізації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього