На Хмельниччині службові особи завдали шкоди на суму 1,3 мільйони гривень
Фігуранти провадження незаконно видобували вапняк на території Нігинсько-Вербицького родовища, розташованого у Кам’янець-Подільському районі.На Хмельниччині службові особи завдали шкоди на суму 1,3 мільйони гривень
Фігуранти провадження незаконно видобували вапняк на території Нігинсько-Вербицького родовища, розташованого у Кам’янець-Подільському районі.

Як повідомляє управління захисту економіки в Хмельницькій області ДЗЕ Національної поліції України, працівниками управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України задокументовано факт порушення правил охорони надр службовими особами Державного підприємства «Нігинський кар’єр», що у Кам’янець-Подільському районі.
Встановлено, що, зловживаючи службовим становищем та виходячи за межі наданих їм прав та повноважень, фігуранти незаконно видобували на земельній ділянці загальною площею 98 га на території Нігинсько-Вербицького родовища вапняк, чим спричинили істотну шкоду охоронюваними законом державним інтересам на загальну суму 1,3 мільйони гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 240 «Порушення правил охорони надр» Кримінального кодексу України. Слідчі дії наразі тривають.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього