Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону Західного регіону України під час перевірки в Хмельницькому обласному військовому комісаріаті було виявлено порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей
На Хмельниччині сім’ям загиблих у зоні АТО не виплатили 3,6 млн. грн компенсацій
На Хмельниччині сім’ям загиблих у зоні АТО не виплатили 3,6 млн. грн компенсацій
Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону Західного регіону України під час перевірки в Хмельницькому обласному військовому комісаріаті було виявлено порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Установлено, що сім\’ям військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу на загальну суму 3 млн 654 тис грн.

За результатами проведеної перевірки військовому комісару Хмельницького обласного військового комісаріату внесено подання.

Як повідомив військовий прокурор Хмельницького гарнізону Роман Нараган, членам сімей загиблих військовослужбовців виплачено вищевказану одноразову грошову допомогу. Соціальні права громадян захищені.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього