У Хмельницькій області сім’ї військовослужбовця, який загинув під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу. Кошти виплатили лише після втручання прокуратури
На Хмельниччині сім’ї загиблого бійця виплатили допомогу після втручання прокуратуриНа Хмельниччині сім’ї загиблого бійця виплатили допомогу після втручання прокуратури

У Хмельницькій області сім’ї військовослужбовця, який загинув під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу. Кошти виплатили лише після втручання прокуратури.

Про це 6 жовтня передає прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, пише zik.ua.

Прокуратура скерувала до суду адміністративний позов про визнання протиправною бездіяльності Хмельницького обласного військового комісаріату та стягнення на користь члена сім’ї загиблого мобілізованого військовослужбовця одноразової грошової допомоги в розмірі 609 тис. грн.

Як повідомив начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в суді військової прокуратури Західного регіону України Василь Майорчак, у ході судового розгляду обласним військовим комісаріатом добровільно виплачено одноразову грошову допомогу на користь позивача.

За результатами судового розгляду провадження у справі закрито у зв’язку з добровільним відшкодуванням коштів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,