На Хмельниччині сплата до зведеного бюджету акцизного податку перевищила 230 мільйонів гривень
З початку 2015 року підприємствами-виробниками Хмельницької області забезпечено надходження до державного бюджету акцизного податку у сумі 53 мільйони гривень. Таким чином виконання доведеного індикативного показника забезпечено на рівні 103 відсотків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 12 мільйонів гривень.На Хмельниччині сплата до зведеного бюджету акцизного податку перевищила 230 мільйонів гривень
З початку 2015 року підприємствами-виробниками Хмельницької області забезпечено надходження до державного бюджету акцизного податку у сумі 53 мільйони гривень. Таким чином виконання доведеного індикативного показника забезпечено на рівні 103 відсотків. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 12 мільйонів гривень.

Надходження збільшились за рахунок зростання виробництва слабоалкогольних напоїв основним бюджетоформуючим платником області – дочірнім підприємством – ПАТ «Оболонь» «Красилівське» на 126 тисяч дал. Як наслідок, тут більше отримали спирту та відповідно зросла сплата акцизного податку на 10 мільйонів гривень.

Також днями ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» отримано марку акцизного податку для маркування власної 20-градусної настоянки «Вілла Б’янка» (Villa Bianka лайм-м’ята). Орієнтовний місячний обсяг виробництва новинки – 120 тисяч пляшок.

Від виробників пива у січні-грудні поточного року надійшло майже 16 мільйонів гривень акцизного податку, що більше ніж за відповідний період минулого року на 1,7 мільйона гривень.

Водночас надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів області склали 180 мільйонів гривень. За висновком експертів, це кошти, отримані в результаті бюджетної децентралізації, які територіальні громади можуть використовувати для поліпшення власної інфраструктури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього