На Хмельниччині співробітники банку вітали з Новим роком вихованців дитячого будинку сімейного типу в селі Шмирки Волочиського районуНапевно, під Новий рік віра в добро і дива приходить навіть до найбільш затятих скептиків. Упродовж століть люди щиро вірять, що Новий рік пройде так, як його зустрінеш. Можливо, саме тому у святкові дні ті, у кого є змога, починають активно допомагати людям, які цього справді потребують. І чудово, що хоча б на Новий рік найменш захищені верстви населення отримують більше справжнього домашнього тепла і уваги, ніж це відбувається протягом усього року. Але є й такі меценати, для яких добрі справи – норма повсякденного життя, а Новий рік – лише черговий привід порадувати турботою того, хто цього заслуговує найбільше.Напевно, під Новий рік віра в добро і дива приходить навіть до найбільш затятих скептиків. Упродовж століть люди щиро вірять, що Новий рік пройде так, як його зустрінеш. Можливо, саме тому у святкові дні ті, у кого є змога, починають активно допомагати людям, які цього справді потребують. І чудово, що хоча б на Новий рік найменш захищені верстви населення отримують більше справжнього домашнього тепла і уваги, ніж це відбувається протягом усього року. Але є й такі меценати, для яких добрі справи – норма повсякденного життя, а Новий рік – лише черговий привід порадувати турботою того, хто цього заслуговує найбільше.

Передмова

Як творяться справжні дива, не з чуток знають в одній з найбільших фінустанов України – банку «Надра». Щорічно тут реалізуються десятки соціальних та благодійних проектів, серед яких і новорічна акція «Подаруй радість дітям». За словами банкірів, вона є однією з найдобріших і найсвітліших у фінустанові, щорічно об\’єднуючи тисячі співробітників і клієнтів в одному прагненні – подарувати трохи радості і тепла вихованцям інтернатів та дитячих будинків. Співробітники, клієнти та партнери банку в усіх регіонах України приносять у відділення корисні речі: одяг, книги, іграшки, розвиваючі ігри, спортивний інвентар для передачі в підшефні дитячі соціальні установи. Окрім подарунків, фахівці банку радують дітей новорічними виставами.

Як подарувати радість

На Хмельниччині співробітники банку вітали з Новим роком вихованців дитячого будинку сімейного типу в селі Шмирки Волочиського району. Дитячий будинок був заснований у 2008 році Тетяною та Іваном Нерущаками. Зараз під опікою батьків-вихователів перебувають одинадцять дітей віком від 7 до 17 років.

Велика сім\’я Нерущаків дуже дружна. Діти допомагають прийомним батькам будувати дім. «Будинок зводимо власними зусиллями. Такий, щоб місця на всіх вистачило»,– розповідає Тетяна.

Діти в цій сім\’ї не тільки працьовиті, але й дуже творчі. «Ми всі дуже любимо співати. Іван сам пише слова пісень і грає на різних інструментах, а діти дружно співають. Іноді навіть дають концерти в сільському клубі»,– розповідає Тетяна.

Для цієї великої тазгуртованої сім\’ї й збирали співробітники Хмельницького регіонального управління банку «Надра» (Ліцензія НБУ № 21 от 21.11.2011 р.)корисні і такі необхідні речі: одяг, взуття, книги, іграшки, портфелі та солодкі сюрпризи.

«Сподіваюся, ми змогли порадувати дітей. Вважаю, що турбота і допомога слабозахищеним верствам населення повинні бути одними з основних принципів роботи великого бізнесу,– говорить Олександр Подільський, директор Хмельницького регіонального управління банку «Надра». – Здійснювати добрі справи може кожен з нас, і весь багатотисячний колектив співробітників нашого банку це демонструєвпродовж ось вже багатьох років. У відповідь на наші соціальні та благодійні акції ми бачимо непідробне щастя в очах тих, кому допомагаємо. Щирі дитячі посмішки та радісні очі – хіба можна уявити собі щось більш зворушливе?»

І справді, діти тепло і з вдячністю приймали банкірів у себе в гостях.

«Мені дуже сподобалися подарунки. Особливо книги! Коли у мене є вільний час, я дуже люблю читати, тому книги – це те, що я завжди прошу у Діда Мороза»,– розповідає 11-річна Неоніла.

А 9-річному Альберту дуже сподобався новий шкільний рюкзак: «Я дуже радий, що з нового семестру зможу піти до школи з новим портфелем!»

Подякували банкірам і батьки: «Спасибі організаторам цієї акції за увагу до наших дітей. Адже тільки добрі справи допомагають зробити життя кращим».

Саме такі приємні сюрпризи банк «Надра» влаштував в інтернатах і дитячих будинках у всіх регіонах України. У період новорічних свят понад 4 тисячі дітей по всій країні отримали в подарунок від банку потрібні їм речі і гарний настрій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього