На Хмельниччині спіймали винахідливих крадіїв
Двоє молодиків серед ночі намагалися здійснити крадіжку з магазину, який перебуває під охороною Управління поліції охорони в Хмельницькій області. Проте були затримані на «гарячому».На Хмельниччині спіймали винахідливих крадіїв
Двоє молодиків серед ночі намагалися здійснити крадіжку з магазину, який перебуває під охороною Управління поліції охорони в Хмельницькій області. Проте були затримані на «гарячому».

Близько пів на третю годину ночі двоє молодиків, один з яких хмельничанин, а інший – житель одного із сіл Хмельницького району, проникли до магазину непродовольчих товарів. Для цього вони обрали вкрай дивний спосіб. Спочатку чоловіки шляхом віджиму пластикового вікна залізли всередину сусіднього магазину і, знайшовши в суміжній стіні шпарину, залізли до охоронюваного магазину.

На об’єкті, який перебуває під охороною, одразу ж спрацювала сигналізація і «тривожний» сигнал надійшов на пульт централізованого спостереження. Оператор повідомила про дану подію найближчий наряд групи затримання.

– Працівники наряду поліції охорони прибули на місце спрацювання сигналізації через кілька хвилин. Під час огляду цілісності об’єкту помітили, що ззовні магазин не пошкоджений і не виявили слідів проникнення. Проте на пульт централізованого спостереження і надалі надходили повідомлення, що у приміщення торгівельної точки хтось перебуває, – розповів заступник начальника Хмельницького відділу Управління поліції охорони Олександр Бачинський.

Окрім того, про цей випадок повідомили і власнику магазину, який приїхав на об’єкт та відчинив приміщення. Наряд поліції охорони, діючи чітко та злагоджено, здійснив огляд приміщення, в результаті чого виявив та затримав двох невідомих чоловіків. Вони, сподіваючись, що їх не помітять, ховалися у шафі.

Наразі за даним фактом триває розслідування, під час якого буде надана правова оцінка діям правопорушників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього