На Хмельниччині стартувала Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою 2014»На шляху до покращення екологічної систуації в Україні та підвищення рівня екологічної свідомості громадян, уже в четвертий раз поспіль жителі населених пунктів нашої держави візьмуть участь у всеукраїнській соціально-екологічній акції з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку – «Зробимо Україну чистою».На шляху до покращення екологічної систуації в Україні та підвищення рівня екологічної свідомості громадян, уже в четвертий раз поспіль жителі населених пунктів нашої держави візьмуть участь у всеукраїнській соціально-екологічній акції з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку – «Зробимо Україну чистою».

Зазначена акція проводиться з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою» (ВГО «ЗУЧ»), яка є учасником загальносвітового руху «Let’s do it, world», що об’єднує щороку понад 8,5 мільйонів людей в 108 державах світу.

Метою акції є не лише прибирання, а й змінення свідомості громадян, їх ставлення до навколишнього середовища, та виховання звички не смітити і дбати про довкілля.

У цьому зв’язку, 11 лютого 2014 року у Хмельницькому відбулася робоча зустріч представників ВГО «ЗУЧ», структурних підрозділів обласної державної адміністрації, студентської та шкільної молоді, інститутів громадянського суспільства регіону, місцевих засобів масової інформації з метою обговорення питань щодо проведення акції на Хмельниччині.

На початку зустрічі, до учасників звернулася національний координатор по роботі з волонтерами Лілія Ткаченко, яка зазначила, що кожного року з усіх регіонів України долучається все більше людей, що свідчить про зростання чисельності екологічно свідомих людей країни. Так, у 2011 році до акції долучилися 22 тис. осіб, у 2012 – 51 тис. осіб, у 2013 – 140 тис. осіб із 374 міст усіх регіонів України. Організаторами заходу 12 квітня 2014 року планується залучити понад 250 тис. осіб. Серед іншого, учасники заходу обговорили питання щодо застосування ключових механізмів взаємодії ВГО «ЗУЧ» з органами державної та місцевої влади, громадським та комерційним секторами регіону, формування плану підготовки проведення акції на Хмельниччині тощо. У свою чергу, представники місцевих органів влади пообіцяли забезпечити всебічну підтримку акції зокрема, у вирішені питання логістики, розподілу сміття за фракціями, забезпечення необхідними ресурсами, інформаційної підтримки у висвітленні акції. Крім того, готовність сприяти інформаційному супроводу акції, а також долучитися до прибирання територій висловили представники студентської та шкільної молоді міста Хмельницького.

Метою проведення акції в Хмельницькій області – зайняти одне із перших місць за чисельністю учасників та прибраних місць, довести не словом, а справою «Хмельниччина – чистий регіон!».

Звертаємось до жителів Хмельниччини із проханням сприяти проведенню акції з прибирання 12 квітня 2014 року та залучили якомога більше громадськості. За більш детальною інформацією про проведення соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою 2014» звертатися до обласного координатора Олега Майданюка за телефоном +38(067) 613-10-04 та національного координатора по роботі з волонтерами Лілії Ткаченко
+38 (095) 272-95-79, +38 (063) 436-65-65.

С.Волошин

За матеріалами: Хмельницької обласної державної ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього