На Хмельниччині стартував конкурс Міністерства доходів і зборів України: «Очима дитини про бюджет країни»Метою конкурсу, започаткованого Міністерством доходів і зборів України, є виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи.Метою конкурсу, започаткованого Міністерством доходів і зборів України, є виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи.

Конкурс «Очима дитини про бюджет країни» проводитиметься у три етапи: І – районного рівня (протягом січня – квітня 2014 року); ІІ – регіонального рівня (впродовж травня 2014 року); ІІІ – Всеукраїнського рівня (протягом червня – серпня 2014 року). У творчих змаганнях можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 15 років.

Конкурсанти змагатимуться між собою трьома напрямками дитячої творчості: художні твори; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація); літературні твори, які базуватимуться на податковій та митній тематиці.

Обов’язковим атрибутом до усіх робіт має бути довідка про автора із зазначенням: його прізвище, повного ім\’я та дати народження; місця проживання (повну адресу); короткої біографічної довідки з описом творчих здібностей та хобі автора, а також назви навчального закладу, контактного телефону.

Детальні умови та вимоги до робіт, запропонованих для участі у проекті, учні та вчителі отримають від фахівців органів доходів і зборів за місцем навчання.

«Ми запрошуємо юних подолян взяти активну участь у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни» і у творчій манері висловити своє бачення та розуміння ролі, значення та місця податків, зборів і платежів у житті держави і суспільства. До речі, чимало наших краян, які були призерами чи часниками попереднього конкурсу «Податки очима дітей», сьогодні стали провідними спеціалістами економічної сфери або ж здобувають вищу освіту за фінансовим фахом. Саме творчість, причетність до формування високої податкової культури допомогли їм знайти місце у житті, зайняти активну позицію в економічному розвитку України». – зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього