На Хмельниччині стартує акція «Купуй хмельницьке»
Вітчизняні продукти харчування у великих торгових мережах у Департаменті економіки планують зробити впізнаваними. Поки з акційною наклейкою не визначилися, як і з переліком підприємств, що зголосилися реалізовувати таким чином свою продукцію.На Хмельниччині стартує акція «Купуй хмельницьке»
Вітчизняні продукти харчування у великих торгових мережах у Департаменті економіки планують зробити впізнаваними. Поки з акційною наклейкою не визначилися, як і з переліком підприємств, що зголосилися реалізовувати таким чином свою продукцію.
Більше 90 підприємств харчової галузі нашої області здатні задовольнити продовольчі попити хмельничан. Зробити нашого товаровиробника популярним у супермаркетах можна, переконані у Департаменті економіки. Пілотний проект «Купуй хмельницьке» вже незабаром має намір підняти рейтинг вітчизняного продукту.
Зараз, щоб привернути увагу споживачів до якісної та відносно доступної продукції, маркетологи розробляють відповідний логотип проекту. Таким чином наша продукція у мережевих супермаркетах матиме невеличку перевагу над іноземним товаром. Хоча таке маркування будуть мати лише якісні продукти харчування.
Подробиці – в сюжеті каналу Ексклюзив

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,