У вересні 2014 року Хмельницька обласна служба зайнятості розпочинає реалізацію профорієнтаційного проекту «Знайди себе у світі праці»

 На Хмельниччині стартує новий профорієнтаційний проект для молоді
 На Хмельниччині стартує новий профорієнтаційний проект для молоді

У вересні 2014 року Хмельницька обласна служба зайнятості розпочинає реалізацію профорієнтаційного проекту «Знайди себе у світі праці». Серед основних завдань проекту:
– поширення серед молоді інформації та поглиблення знань щодо професій, актуальних на ринку праці, підвищення їх престижу;
– інформування учасників проекту про можливості навчання та працевлаштування за актуальними професіями, освітні послуги навчальних закладів та послуги, які надає служба зайнятості;
– підвищення відповідальності молоді за своє професійне майбутнє, мотивації до отримання перспективних та актуальних професій, розвитку власного бізнесу та легального працевлаштування.
Проект буде реалізовуватися міськими, районними (міськрайонними) центрами зайнятості у вересні-листопаді 2014 року. В ході проекту учасники ознайомляться з попитом та пропозицією робочої сили на ринку праці, змістом сучасних актуальних професій, візьмуть участь в різноманітних профорієнтаційних заходах: презентаціях та ярмарках професій, профорієнтаційних семінарах, заходах змагально-мотиваційного та ігрового характеру, консультаціях та тестуванні з метою визначення професійної спрямованості, екскурсіях на підприємства регіону, майстер – класах за участі майстрів та учнів професійно-технічних училищ, працівників підприємств тощо. В рамках проекту буде проведено обласний заочний огляд-конкурс плакатів “Моє професійне майбутнє” серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області (положення додається).
До участі в проекті запрошується безробітна молодь, яка не має професії або потребує зміни професії та учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього