На Хмельниччині створюється національний природний парк “Верхнє Побужжя”Землевпорядники Хмельницької області наполегливо працюють над вирішенням завдань щодо встановлення меж нещодавно створеного національного природного парку “Верхнє Побужжя”, що формуватиметься на території Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського та Хмельницького районів. Це вже другий такий проект, який впроваджується на території області, у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України. Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань національного природного парку.Землевпорядники Хмельницької області наполегливо працюють над вирішенням завдань щодо встановлення меж нещодавно створеного національного природного парку “Верхнє Побужжя”, що формуватиметься на території Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського та Хмельницького районів. Це вже другий такий проект, який впроваджується на території області, у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України. Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань національного природного парку.

Природний парк “Верхнє Побужжя” знаходиться поблизу головної водної артерії краю – Південного Бугу. Це мальовнича територія, яка займає східну частину Подільської височини, верхів’я річки та його приток і відзначається своєрідністю ландшафтів та багатим різноманіттям рослинного і тваринного світу. Площа заповідних територій займає понад 108 тис. гектарів.

Унікальність парку полягає у збереженні 19 видів рослин, які занесені до Червоної книги України, 37 регіональних рідкісних видів, 17 видів фауни, які занесенні до Європейського Червоного списку.

Зі створенням парку розвиватиметься туризм, що сприятиме створенню нових робочих місць, активізує роботу закладів торгівлі, культурно-побутового і транспортного обслуговування. До обслуговування туристів і постачання продуктів харчування будуть залучені місцеві жителі, які отримають додаткові прибутки.

За матеріалами: “Урядового порталу”

Залиште коментар

Також по темі

На Хмельниччину завітає президент

Вже завтра – 3 червня з робочим візитом