На Хмельниччині суддю засудили до 5 років ув'язнення
Судами усіх інстанцій підтверджено законність вироку Летичівського районного суду Хмельницької області, яким визнано винним суддю Тульчинського районного суду Вінницької області у службовому підробленні та постановленні завідомо неправосудних рішень, що спричинило тяжкі наслідки (частини 1,2 ст.366 та частини 1,2 ст.375 КК України).На Хмельниччині суддю засудили до 5 років ув'язнення
Судами усіх інстанцій підтверджено законність вироку Летичівського районного суду Хмельницької області, яким визнано винним суддю Тульчинського районного суду Вінницької області у службовому підробленні та постановленні завідомо неправосудних рішень, що спричинило тяжкі наслідки (частини 1,2 ст.366 та частини 1,2 ст.375 КК України).

Доведено, що у 2007-2008 роках цей представник Феміди незаконно задовольнив низку позовів, що в подальшому призвело до порушення прав громадян та інтересів державних органів, спричинення їм значної матеріальної шкоди.

Зокрема, внаслідок його неправосудних постанов, за рахунок держбюджету у 2007 році було незаконно виплачено майже 6,5 млн грн пенсій військовослужбовцям та їх спадкоємцям.

Крім того, діючи в інтересах зацікавлених осіб, суддя ухвалив рішення про звернення стягнення на земельні ділянки, розташовані у Броварському районі Київської області, через що 10 громадян безпідставно втратили право власності на ці землі вартістю понад 16,6 млн гривень.

Також, унаслідок неправосудних рішень вказаного судді в інтересах третіх осіб мале підприємство ТОВ «Слов’янка» втратило законне право власності на приміщення ринковою вартістю майже 1,2 млн гривень.

Відповідно до визначеної територіальної підсудності, державне обвинувачення у кримінальній справі щодо вказаного судді підтримували працівники прокуратури Хмельницької області, які зайняли наполегливу позицію під час усього процесу розгляду справи. А нещодавно Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ рішення судів першої та апеляційної інстанцій залишено без змін.

Так, згідно з вироком за вчинення зазначених злочинів судді Тульчинського райсуду призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років 2 місяці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього