На Хмельниччині судитимуть чиновницю РАЦСу, яка передавала інформацію на окуповану територію
Працівниця ДРАЦС обвинувачується в тому, що неодноразово передавала по телефону конфіденційну інформацію на громадян України своїм колегам одного з таких же відділень у Донецькій областіНа Хмельниччині судитимуть чиновницю РАЦСу, яка передавала інформацію на окуповану територію
До суду направлено обвинувальний акт стосовно службової особи відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) по м.Кам\’янець-Подільський за несанкціоноване розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, створених та захищених відповідно до чинного законодавства, вчинене повторно. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Нагадаємо, працівниця ДРАЦС обвинувачується в тому, що неодноразово передавала по телефону конфіденційну інформацію на громадян України своїм колегам одного з таких же відділень у Донецькій області, яке перебуває на тимчасово окупованій незаконними збройними формуваннями території, та не має доступу до Держреєстру актів цивільного стану.
Досудове слідство у кримінальному провадженні за частинами 1, 2 ст. 361-2 КК України, яке здійснював Кам\’янець-Подільський відділ поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури, завершено та матеріали спрямовано до суду для розгляду по суті.
За санкцією зазначеної статті обвинуваченій загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Крім того, за наполегливої позиції прокуратури, підтриманої апеляційним судом області, обвинувачену відсторонено від посади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього