На Хмельниччині судитимуть майора-зрадника, який планував викрасти літак
Майор однієї з частин Хмельницької області був завербований російськими спецслужбами ГРУ ГШНа Хмельниччині судитимуть майора-зрадника, який планував викрасти літак
Майор однієї з частин Хмельницької області був завербований російськими спецслужбами ГРУ ГШ, про це повідомляє Громадське телебачення Поділля.

Слідчі управління Служби безпеки України у Хмельницькій області завершили досудове слідство та направили до суду кримінальне провадження, відкрите за ст. 111 Кримінального кодексу України, за підозрою у вчиненні державної зради офіцером Повітряних сил ЗС України.

У вересні минулого року співробітники спецслужби блокували шпигунську діяльність майора однієї з військових частин Хмельницької області. Офіцер збирав та передавав протягом червня-вересня 2014 року представникам спецслужб Росії таємну інформацію про задіяні у антитерористичній операції військові повітряні сили. Зокрема, зрадник інформував російські спецслужби про системи паролів, маршрути польотів та радіочастоти бойових літаків.

Крім того, за вказівкою російських кураторів, він здійснив спробу викрадення літака-розвідника Су-24МР на територію РФ, але був затриманий співробітниками СБ України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього