На Хмельниччині судитимуть міліціонера за вбивство колеги "по п'яні"
Прокуратурою Хмельницької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо дільничного інспектора одного з райвідділів міліції за ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України.На Хмельниччині судитимуть міліціонера за вбивство колеги "по п'яні"
Прокуратурою Хмельницької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо дільничного інспектора одного з райвідділів міліції за ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України.

Досудовим слідством, яке здійснювалось прокуратурою області, встановлено, що цей правоохоронець у квітні, по закінченні чергування у складі добової слідчо-оперативної групи, не здав табельну зброю – пістолет системи Макарова і спільно ще з одним дільничним інспектором уночі розпивали алкогольні напої на території Шепетівського району.

Перебуваючи під впливом спиртного, колега спробував дістати табельну зброю обвинуваченого, а той у свою чергу задля припинення таких дій перехопив пістолет. В цей час відбувся постріл, який став смертельним для потерпілого міліціонера.

Під час слідства обвинуваченого звільнено з органів внутрішніх справ. До нього застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього