На Хмельниччині судитимуть податківця за одержання хабара
Прокуратурою Хмельницької області завершено досудове розслідування кримінального провадження відносно колишнього заступника начальника одного з відділів ДПІ в м.Хмельницькому, якого у липні цього року спільно зі співробітниками управління СБУ в області було викрито на одержанні неправомірної вигоди.На Хмельниччині судитимуть податківця за одержання хабара
Прокуратурою Хмельницької області завершено досудове розслідування кримінального провадження відносно колишнього заступника начальника одного з відділів ДПІ в м.Хмельницькому, якого у липні цього року спільно зі співробітниками управління СБУ в області було викрито на одержанні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, цей податківець обвинувачується в тому, що вимагав у фізичної особи-підприємця 10 000 гривень за позитивні результати перевірки. А в разі відмови передати йому ці кошти, він погрожував в акті перевірки зазначити у декілька разів більшу суму донарахувань податків, зборів і штрафних санкцій та ініціювати проведення ще однієї перевірки.

Оскільки такі дії могли призвести до припинення господарської діяльності, підприємець змушений був передати обумовлену суму вимагачеві. Під час отримання коштів у власному автомобілі посадовця ДПІ викрито «на гарячому».

Обвинувальний акт щодо нього за ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане із вимаганням) КК України прокуратурою області спрямовано до суду для розгляду по суті.

За рішенням суду мірою запобіжного заходу обвинуваченому обрано заставу у сумі 50 тисяч гривень. Його звільнено з органів Державної фіскальної служби.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього