На Хмельниччині судитимуть посадовців, які забрали державне майно вартістю понад півмільйона гривень
Славутською міжрайонною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно колишнього та діючого посадовців управління ветеринарної медицини у районі.На Хмельниччині судитимуть посадовців, які забрали державне майно вартістю понад півмільйона гривень
Славутською міжрайонною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно колишнього та діючого посадовців управління ветеринарної медицини у районі, яким інкримінується вчинення низки службових злочинів, що спричинило тяжкі наслідки державі (ч.2 ст.165 КК України (в редакції 1960 року), ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.3, ч.4 ст.27 ч.2 ст.364 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Досудовим розслідуванням, яке здійснював райвідділ міліції, встановлено, що обвинувачені, обіймаючи керівні посади в управлінні ветеринарної медицини та зловживаючи своїм службовим становищем, підробили офіційні документи. На підставі сфальшованих документів на користь одного з них, його родичів та третьої особи незаконно були відчужені приміщення державної лікарні ветмедицини, оформлені як квартири, та кілька земельних ділянок, загальною площею понад 3 гектари. Вартість зазначеного майна становить понад 536 тисяч гривень.
Як повідомив міжрайпрокурор Юрій Вятровський, до обвинувачених судом застосовано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання та накладено арешт на незаконно відчужене державне майно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього