На Хмельниччині товари за бюджетні кошти постачали фірми-«привиди»
Минулого року досить часто товари та послуги за бюджетні кошти постачали фірми, які не сплачували податків та не мали у штаті найманих працівників. Про це розповів Мар’ян Зеленецький, в.о. начальника головного управління Державної фінансової служби у Хмельницькій області. На Хмельниччині товари за бюджетні кошти постачали фірми-«привиди»
Минулого року досить часто товари та послуги за бюджетні кошти постачали фірми, які не сплачували податків та не мали у штаті найманих працівників. Про це розповів Мар’ян Зеленецький, в.о. начальника головного управління Державної фінансової служби у Хмельницькій області.

«Виходить якийсь парадокс. Ми говоримо про наповнення бюджету, і в той самий час до тендерів та цінових пропозицій із закупівлі товарів та послуг за гроші з бюджету, зокрема, для шкіл та лікарень, чомусь часто допускаються фірми, які не сплачують податків. Подекуди, вони навіть не мають найманих працівників», – каже Мар’ян Зеленецький.

Аби цього року така історія не повторилася, головний «міндоходівець» області просить обласну владу, щоб розпорядники бюджетних коштів включали у роботу своїх закупівельних комісій представників фіскальних служб. Ті одразу ж на місці дадуть повну інформацію про фірму, з якою бюджетні установи виявлять бажання підписати угоду про поставку товарів чи послуг. Таким чином, вважає пан Зеленецький, бюджетні кошти не потраплять до фірм-«привидів», а якась їх частина, через сплачені податки, повернеться до державної скарбниці.

«У нас не має бути таких підприємств, які працюють з бюджетними коштами, а самі нічого не платять до державної та місцевої казни. Ми не маємо покривати та сприяти таким фірмам у збагаченні за рахунок державних коштів», – заявив Мар’ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього