На Хмельниччині третину надходжень до держбюджету забезпечують великі платники податківПротягом 2014 року 22 виробничих гіганти краю сплатили до державної скарбниці понад 350 мільйонів гривень, що складає 34 відсотки від надходжень усіх підприємств області. Це на 36 мільйонів, або на 7 відсотків більше, ніж у 2012 році.Протягом 2014 року 22 виробничих гіганти краю сплатили до державної скарбниці понад 350 мільйонів гривень, що складає 34 відсотки від надходжень усіх підприємств області. Це на 36 мільйонів, або на 7 відсотків більше, ніж у 2012 році.

Зокрема, флагмани економіки за минулий рік збільшили сплату податку на додану вартість до 196,2 мільйона гривень, що на 21,8 мільйона гривень перевищує позаминулорічний результат.

Найбільші внески у казну держави зробили такі бюджетоформуючі платники, як ПАТ «Хмельницькобленерго», ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське», ПАТ «Подільський цемент», ПАТ «Славутський солодовий завод», ПАТ «Хмельницькгаз», ТОВ «Суффле Агро Україна», ПАТ «Укрелектроапарат», ПАТ «Хмельницький обласний пивзавод», ТДВ «Хмельницькзалізобетон».

Слід відзначити, що до Реєстру великих платників податків на 2014 рік, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 07.10.2013 № 543, потрапили загалом 22 підприємства Хмельницької області. Щоправда, одне з них – ПАТ «Подільський цемент» – віднедавна основну сплату податків провадитиме за межами краю, бо перейшло на обслуговування до спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у Львові.

«Великий бізнес є визначальним у формування інвестиційної привабливості держави та регіону, у зв’язку з чим в органах доходів і зборів створені умови для VIP-обслуговування таких платників. Зокрема, наразі створений і діє структурний підрозділ Міндоходів, за яким закріплено функцію моніторингу ефективності супроводження великих платників податків. У свою чергу ми очікуємо на взірцеве ставлення цих підприємств до наповнення бюджету та соціальної відповідальності бізнесу», – зауважує начальник головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього