На Хмельниччині триває боротьба з незаконним будівництвом
Хмельницька міська рада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням припинити незаконне будівництво по вулиці Нижня Берегова, 2/2б.На Хмельниччині триває боротьба з незаконним будівництвом
Хмельницька міська рада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням припинити незаконне будівництво по вулиці Нижня Берегова, 2/2б.

«Неодноразово Хмельницькою міською радою на Вашу адресу надсилались листи з повідомленням про незаконне будівництво, що здійснюється ПП «Ультрасервіс» у м. Хмельницькому по вул. Нижній Береговій, 2/2Б на землях водного фонду, – йдеться у зверненні до інспекції. – Повідомляємо, що на сьогодні вищезазначене будівництво триває.»

Міська рада проінформувала Державну архітектурно-будівельну інспекцію про те, що своїми діями ПП «Ультрасервіс» порушує і вимоги Земельного та Водного кодексів, і Генплан та план зонування території міста. Враховуючи порушення, міська рада відмовила підприємству в продовженні договору оренди земельної ділянки, на якій триває будівництво.

Проте, як йдеться у повідомленні, міськрада не має повноважень припинити порушення, що відбуваються:

«У Хмельницької міської ради відсутні повноваження припинити незаконне будівництво об’єкта, а тому всі дії, які міська рада вживала у межах своїх повноважень, результату не дали, – йдеться у зверненні.»

Єдиним уповноваженим державним органом, який може припинити зведення будівлі, є Державна архітектурно-будівельна інспекція. Саме тому Хмельницька міська рада просить інспекцію втрутитися у ситуацію і вжити відповідні заходи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього