На Хмельниччині тривають рейди по дотриманню правил полювання
З відкриттям сезону полювання 2015-2016 років державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області посилено заходи державного нагляду (контролю) щодо охорони, відтворення та використання об’єктів тваринного світу, в тому числі збереження видів, занесених до Червоної книги України.На Хмельниччині тривають рейди по дотриманню правил полювання
З відкриттям сезону полювання 2015-2016 років державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області посилено заходи державного нагляду (контролю) щодо охорони, відтворення та використання об’єктів тваринного світу, в тому числі збереження видів, занесених до Червоної книги України.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція, нещодавно, під час проведення рейду на території мисливських угідь Дунаєвецького району, працівниками відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу виявлено три факти грубого порушення Закону України «Про мисливське господарство і полювання».
З одним із правопорушників проведено відповідну профілактичну бесіду та винесено попередження. А от другому горе-мисливцю пощастило менше. За виявлене правопорушення його притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 1020 грн. у відповідності до частини 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ще один протокол працівниками інспекції було направлено до правоохоронних органів в порядку статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України по факту незаконного полювання в заповідному урочищі «Ступенці» Дунаєвецького району.
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» документами на право полювання є:
– посвідчення мисливця;
– щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
– дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка);
– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
– паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.
Зазначені документи мисливець зобов\’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред\’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього