В одній з зенітних ракетних частин Повітряних Сил Збройних Сил України інтенсивно тривають здавально-приймальні випробування зенітного ракетного комплексу Бук М1.
На Хмельниччині тривають випробування першого відремонтованого в Україні зенітного ракетного комплексу Бук-М1В одній з зенітних ракетних частин Повітряних Сил Збройних Сил України інтенсивно тривають здавально-приймальні випробування зенітного ракетного комплексу Бук М1.
На Хмельниччині тривають випробування першого відремонтованого в Україні зенітного ракетного комплексу Бук-М1
Ці ЗРК — чи не останні зразки озброєння ЗС України, ремонт яких був освоєний на підприємствах ДК «Укроборонпром». Складність полягала в тому, що на відміну від багатьох зразків озброєння та військової техніки, ЗРК даного типу ніколи не розробляли й не ремонтували в Україні.

Освоєння ремонту зенітних ракетних комплексів в Україні спонукало спеціалістів ДК «Укроборонпром» провести не тільки організацію ремонтних робіт. Ключові системи електронної складової цих комплексів сьогодні виробляються тільки в Росії, або не виробляються взагалі.

ДП «Укроборонсервіс» справилося із поставленим завданням та у кооперації з суміжниками освоїло ремонт не лише шасі, а й високотехнологічних вузлів і агрегатів. Спеціалісти держпідприємства провели складний комплекс робіт із заміни цих приладів на аналогічні, що виготовлені в Україні.

— Техніка прийнята повністю у справному стані, ремонт проведено якісно, на достатньо високому рівні, — розповів заступник командира частини з озброєння.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира полку підкреслив, що після завершення здавально-приймальних випробувань відремонтований ЗРК Бук-М1 буде готовий до бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього