На Хмельниччині у 2015 році вдвічі зросла сума бюджетного відшкодування
Протягом 2015 року платникам податку на додану вартість Хмельницької області, відповідно до чинного законодавства, проведено бюджетне відшкодування у розмірі 419 мільйонів гривень, що вдвічі перевищує суму відшкодованого ПДВ у 2014 році.На Хмельниччині у 2015 році вдвічі зросла сума бюджетного відшкодування
Протягом 2015 року платникам податку на додану вартість Хмельницької області, відповідно до чинного законодавства, проведено бюджетне відшкодування у розмірі 419 мільйонів гривень, що вдвічі перевищує суму відшкодованого ПДВ у 2014 році.

Показово, що 50 відсотків сум бюджетного відшкодування проведено в автоматичному режимі. Якщо торік ПДВ «автоматом» отримував майже десяток підприємств, то на сьогодні у такий прогресивний спосіб 60 суб‘єктів господарювання поповнили обігові кошти від повернення ПДВ з бюджету на суму 199,7 мільйона гривень, що порівняно з відповідним періодом минулого року на 75,3 мільйона гривень більше.

За висновком провідних фахівців фіскальної служби, продуктивна діяльність понад 4 тисяч платників податків Хмельницької області у системі електронного адміністрування ПДВ позитивно позначилась на його надходженнях до державного бюджету. Загалом у нашому регіоні сплата податку на додану вартість в середньому збільшились на 15 відсотків і щомісяця становить близько 60 мільйонів гривень. Як результат, з початку 2015 року забезпечено надходження ПДВ у розмірі 713 мільйонів гривень.

«Реальне створення доданої вартості підприємствами-виробниками Хмельниччини засвідчує, що економіка регіону розвивається продуктивно, долаючи складності сьогодення. Що стосується росту надходжень ПДВ та бюджетного забезпечення, то ці показники передусім базується передусім на активному діалозі з представниками бізнес-середовища, громадським активом, усвідомленні платниками податків відповідальності за соціально-економічний поступ краю. Водночас зростає роль очільників громад, які мають по-державному використовувати бюджетні кошти, вкладаючи їх в інфраструктуру, ремонт доріг та функціонування соціальних об‘єктів». – підсумував керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього