На Хмельниччині у двобої зійшлись команда представників духовенства та засуджені
Замість трибун – бетонний паркан, замість професійних футбольних клубів – аматорські команди ув\’язнених та служителів духовенства. На території Шепетівської виправної колонія №98 пройшов незвичний, але доволі цікавий та видовищний футбольний матч. Микола Мазанюк – начальник колонії – каже: попри те що, люди перебувають за колючим дротом, більшість продовжують займаються спортом.На Хмельниччині у двобої зійшлись команда представників духовенства та засуджені
Замість трибун – бетонний паркан, замість професійних футбольних клубів – аматорські команди ув\’язнених та служителів духовенства. На території Шепетівської виправної колонія №98 пройшов незвичний, але доволі цікавий та видовищний футбольний матч. Микола Мазанюк – начальник колонії – каже: попри те що, люди перебувають за колючим дротом, більшість продовжують займаються спортом.

Вболівальників з боку засуджених зібралось кілька десятків, але і духовенство також мало підтримку. Архімандрит Пітірім впевнений – такі спортивні заходи тільки в радість для тутешніх мешканців.

Перша двадцятип’яти хвилинка пройшла на рівних, глядачі, окрім небезпечних гольових моментів, голу у чиїсь ворота не побачили. Натомість другий тайм пройшов на більших швидкостях і голів таки дочекалися. Постійні тренування засуджених продемонстрували – хто господар поля. Матч закінчився з рахунком шість два на користь гравців колонії. Капітан команди до ув’язнення у футбол грав професійно, і тут продовжує займатись спортом.

Натомість капітан команди священнослужителів каже: суперник був сильнішим, тому і такий результат.

Зустрічаються цих два суперника не вперше, попередні ігри ув’язненні також виграли. Тому священики кажуть: до наступного матчу підготуються краще. Та обіцяють продемонструвати кращу гру ніж попередні, – повідомляє телеканал \”Екслюзив\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього