На Хмельниччині у комунальну власність повернули 13 гектарів землі
Їх вартість на сьогодні становить понад 13 млн гривень.На Хмельниччині у комунальну власність повернули 13 гектарів землі
Товариство з обмеженою відповідальністю із Київщини на підставі двох договорів оренди, укладених зі Старосинявською селищною радою, з 2007 року користувалося майже 13 гектарами земель промисловості з метою будівництва комплексу для переробки сільгосппродукції. При цьому за весь час систематично не сплачувало орендну плату за вказані земельні ділянки, допустивши заборгованість перед місцевим бюджетом у сумі 1,1 млн гривень.

Такі обставини стали підставою для звернення Старокостянтинівської місцевої прокуратури у господарський суд в інтересах держави до ТОВ з позовом про розірвання договорів оренди земель промисловості.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Ярослав Лісовий, позовні вимоги судом задоволено повністю. Наслідком рішення суду є повернення у комунальну власність зазначених земельних ділянок, вартість яких на сьогодні становить понад 13 млн гривень, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього