На Хмельниччині у криниці знайшли 11 гранат
До Ярмолинецького райвідділу міліції зателефонували мешканці села Савинці та повідомили про те, що під час чищення криниці загального користування натрапили на декілька гранат.На Хмельниччині у криниці знайшли 11 гранат
До Ярмолинецького райвідділу міліції зателефонували мешканці села Савинці та повідомили про те, що під час чищення криниці загального користування натрапили на декілька гранат.

На місце події одразу виїхали працівники міліції, які забезпечували постійну охорону місця виявлення небезпечних предметів аж до їх вивезення спеціалістами ГУ ДСНС.

Загалом у висохлій водоймі було знайдено 11 гранат «Р-24» часів Другої світової війни. Під час обстеження території в урочищі «Евеліна», де сапери планували знищити ці боєприпаси, додатково було виявлено ще 16 артснарядів діаметром 88 мм, 15 підривників до них та дві мінометні міни.

Варто сказати, що такі небезпечні знахідки досить часто трапляються у Ярмолинецькому районі. Не так давно місцевий житель, який займався збором металобрухту, серйозно травмувався від вибуху гранати, яку намагався розпиляти.

Тому правоохоронці закликають громадян у разі виявлення вибухонебезпечних предметів у жодному разі не торкатися їх і тим більше, не переміщувати. Потрібно огородити місце знахідки і невідкладно викликати працівників міліції та інші екстрені служби.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту