На Хмельниччині у одній із лікарень медогляд буде платним
Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної ради, яке відбулось сьогодні.На Хмельниччині у одній із лікарень медогляд буде платним
Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної ради, яке відбулось сьогодні.

На розгляд депутатського корпусу було винесено 12 питань. Депутати заслухали звіт начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.Громяк про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік.

Внесли зміни до двох програм: програми забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг Новоушицької РДА, програми соціального захисту учасників АТО – жителів Новоушицького району на 2015-2016 роки.

Також депутатський корпус затвердив вартість медичних оглядів в Новоушицькій центральній районній лікарні. Відтепер платними будуть такі види послуг: медичний огляд водія з визначенням групи крові (45,09 грн.) та без визначення групи крові (40,33 грн.), медичний огляд на право отримання і носіння зброї (31,01 грн.), медичний огляд працівників харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування з врахуванням особової медичної книжки (62,74 грн.) та без її врахування (58,54 грн.), медичний огляд робітників інших професій з врахуванням особової медичної книжки (40,76 грн.) та без неї (36,56 грн.), наркологічний сертифікат (11,71 грн.), психіатричний сертифікат (6,23 грн.).

У різному – заслухали директора Кам\’янець-Подільського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги М.Ільчишена, який розповів про особливості діяльності центру. Заступник голови районної державної адміністрації П.А.Мазур розповів про необхідність надання матеріальної допомоги Гаврилюк Аліні жительці с.Глібів, якій необхідно терміново пересадити нирку.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту