На Хмельниччині у пенсіонерки вимагали всі зощадження, погрожуючи удушенням
Під приводом збору коштів на допомогу воїнам АТО грабіжниці проникли до будинку потерпілої і, погрожуючи старенькій розправою, привласнили усі її заощадження.На Хмельниччині у пенсіонерки вимагали всі зощадження, погрожуючи удушенням
Під приводом збору коштів на допомогу воїнам АТО грабіжниці проникли до будинку потерпілої і, погрожуючи старенькій розправою, привласнили усі її заощадження.
В управлінні МВС України Хмельницької області повідомляють – що, вранці до 82-річної жительки села Пашківці Старокостянтинівського району завітали дві молоді жінки і сказали, що збирають гроші на допомогу бійцям АТО. Бабуся дала «волонтеркам» 5 гривень, але замість вдячності жінки почали вимагати у старенької усі її заощадження. У разі відмови погрожували задушити.
Бабуся принесла 12 тисяч гривень — усе, що у неї було. Почала просити, щоб їй хоч щось залишили на прожиття. Тоді грабіжниці повернули старенькій 100 гривень, але натомість наказали зняти золоті сережки.
Правоохоронцям, які прибули на місце події, сусіди розповіли, що на жінок у кінці вулиці чекав автомобіль світлого кольору. Більше ні до кого в селі зловмисниці не заходили.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років, проте жінок не знайшли. Задля встановлення осіб та затримання грабіжниць правоохоронці активно співпрацюють з колегами із інших районів та областей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього