На Хмельниччині у потязі виявили гранату
У робочому тамбурі в ящику для вугілля провідник одного з вагонів виявив предмет зовні схожий на гранату Ф-1.На Хмельниччині у потязі виявили гранату
У робочому тамбурі в ящику для вугілля провідник одного з вагонів виявив предмет зовні схожий на гранату Ф-1. Повідомляють в управлінні МВС України на Південно-Західній залізниці.
О 2 годині ночі до ЛВ на станції Шепетівка надійшла інформація про виявлений в потязі сполученням «Львів-Київ» предмет, за зовнішніми ознаками схожий на гранату.
Потяг негайно зупинено на станції Славута. За 20 хвилин з двох вагонів евакуйовані 68 пасажирів, які здійснили посадку до інших вагонів потягу.
Працівниками вибухотехнічної служби НДЕКЦ при УМВС України в Хмельницькій області та кінологом обстежено відчеплені вагони. Як встановили фахівці, даним предметом є пустотілий корпус гранати Ф-1 та підривник без детонатора.
Гранату вилучено та направлено на дослідження до служби НДЕКЦ при УМВС України в Хмельницькій області.
Затримка руху потягу склала 1 годину 7 хвилин.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 статті 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього