На Хмельниччині у школі отруїлися діти
У Чорноострівській школі виникла підозра на отруєння понад 80 учнів. Чому діти масово почали хворіти наразі з’ясовують у санепідем службі. Результати перевірки оприлюднять уже за декілька днів.На Хмельниччині у школі отруїлися діти
У Чорноострівській школі виникла підозра на отруєння понад 80 учнів. Чому діти масово почали хворіти наразі з’ясовують у санепідем службі. Результати перевірки оприлюднять уже за декілька днів.

У Чорноострівській школі виникла підозра на отруєння 80 учнів. Керівництво навчального закладу дану інформацію не підтверджує. Кажуть, діти хворіють на ГРВІ. Проте у місцевій лікарні зареєстровано лише 17 випадків грипу.

Із 270 школярів більше 80 не прийшли на навчання. Така тенденція спостерігається другий день поспіль. Загалом це учні 1,4 та 7 класів. Директор навчального закладу подію коментувати відмовляється. Будь-які запитання по суті сприймає агресивно.

Скидається на те, що хоче приховати інформацію.

Втім згодом додає, діти хворіють на ГРВІ. Але в амбулаторії нам повідомили, що хворими на вірусні інфекції є лише декілька учнів

Директор школи схоже ситуацією або не володіє або не договорює все до кінця. Пояснити причину у навчальний заклад прибули представники санепідемстанції. Перша підозра у якості молочної продукції.

Чому не має дітей на заняттях керівниця школи відповідає по-різному. Спочатку діти хворі на ГРВІ, потім – як виявилось, поїхали на змагання. Плутається і з датою поставки молока. Вочевидь працювати злагоджено у новоствореній громаді ще не навчились.

У санепідемслужбі кажуть, висновки робити ще зарано. Допоки не проведуть ряд перевірок.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, за попередніми даними, діти справді захворіли на інфекцію і у навчальному закладі це ретельно приховують.

Що ж насправді діється у школі і чому це так ретельно приховують наразі не відомо. Крапку у цій історії поставлять результати перевірки, які будуть готові через декілька днів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього