На Хмельниччині у тіньових податкових схемах «ховалось» 150 мільйонів гривень
Територіальними органами Державної фіскальної служби Хмельницької області за результатами проведених перевірок протягом січня-червня 2015 року донараховано суб‘єктам господарювання групи ризику податкових зобов’язань у сумі 153,7 мільйона гривень.На Хмельниччині у тіньових податкових схемах «ховалось» 150 мільйонів гривень
Територіальними органами Державної фіскальної служби Хмельницької області за результатами проведених перевірок протягом січня-червня 2015 року донараховано суб‘єктам господарювання групи ризику податкових зобов’язань у сумі 153,7 мільйона гривень. Це вдвічі більше у порівнянні з першим півріччям 2014 року, оскільки тоді сума виявленого схемного податкового кредиту складала 84,5 мільйона гривень, повідомляють на сайті відомства.
Правовою підставою для прийняття податкових рішень стали встановлені ризики несплати платниками податкових зобов’язань та відповідне реагування на дії суб’єктів господарювання, які в своїй діяльності використовували віртуальний податковий кредит, отриманий від контрагентів з ознаками сумнівності для мінімізації своїх податкових зобов’язань.
Водночас за твердженням провідних фахівців управління податкового та митного аудиту регіонального представництва ДФС, на виконання Програми соціально-економічного розвитку Хмельниччини на 2015 рік та створення режиму максимального сприяння бізнесу, вдвічі зменшено проведення планових документальних перевірок, змінено підходи до організації та проведення контрольно-перевірочних заходів суб’єктів господарювання.
Як результат, кількість проведених перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб у січні-червні 2015 року склала 53 підприємства. На третій квартал поточного року до проведення перевірок заплановано 25 суб’єктів господарювання.
Із донарахованих сум схемного податкового кредиту протягом першого півріччя до бюджету надійшло понад 25 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього